Mūsų paslaugos

Mūsų klientai – stambų kapitalą sukaupę fiziniai ir juridiniai asmenys, kuriems reikalingos nepriklausomos turto valdymo paslaugos, išskirtinės investavimo galimybės ir nestandartiniai sprendimai.

Finansinio plano ir strategijos sukūrimas

Detaliai įvertiname esamą kliento finansinę situaciją bei aptariame jo poreikius, tikslus ir lūkesčius. Pagal šią informaciją parengiame iškeltus tikslus įgyvendinti padėsiančią ilgalaikę strategiją ir individualų, pagal kintančią situaciją lengvai adaptuojamą finansinį planą.

Investicinių sprendimų ir galimybių paieška

Pagal individualią kliento strategiją įvertiname rinkoje esančias investicines galimybes ir atrenkame jam tinkamiausius pasiūlymus. Mūsų nepriklausomumas ir aukšta komandos kompetencija leidžia objektyviai priimti sprendimus, neapsiribojant turto klasėmis, investiciniais produktais ar paslaugų teikėjais. Bendradarbiaujame su skirtingais bankais, finansų tarpininkais ir investicinėmis bendrovėmis, be to, per visą įmonės veiklos laiką esame užmezgę daug naudingų kontaktų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, tad savo klientams galime pasiūlyti įvairesnių finansinių sprendimų ir atverti daugiau turto valdymo galimybių.

Turto ir investicijų priežiūra bei stebėsena

Kasdien vertiname besikeičiančią investicinę aplinką ir jos galimą įtaką klientų investicijoms, todėl galime operatyviai atlikti strateginius ir taktinius pakeitimus klientų portfeliuose. Klientams reguliariai teikiame išsamias visą jų turtą apimančias ataskaitas ir situacijos finansų rinkoje vertinimą.

Teisinė struktūra, turto perleidimas, mokestiniai klausimai

Klientams padedame pasirinkti labiausiai jų poreikius atitinkančią teisinę turto valdymo struktūrą, esant poreikiui – išspręsti šeimos valdysenos, turto perdavimo iš kartos į kartą, paveldėjimo ir kitus mokestinius ar teisinius klausimus. Ieškodami geriausių sprendimų, bendradarbiaujame su partneriais, kurie specializuojasi teisės ir mokesčių srityse.