Komanda

Įvairi mūsų komandos patirtis ir gilios žinios specifinėse srityse yra pagrindinė mūsų stiprybė. Manome, kad galimybė kiekvieną situaciją įvertinti iš įvairių perspektyvų yra būtent tai, kas įgalina mus pasiekti geriausių rezultatų Jums.

Eglė Surplienė, gerovės valdytoja

Eglė yra diplomuota finansų planuotoja ir puiki procesų koordinatorė. Dėl Lietuvos teisinės ir mokestinės bazių išmanymo ji lengvai randa individualius sprendimus sudėtingiems klausimams. Šias žinias ir patirtį Eglė sukaupė per daugiau kaip 25 metus Lietuvos finansų rinkoje.

Vilius Oškeliūnas, CFA, gerovės valdytojas

Vilius yra sertifikuotas finansų analitikas (CFA) ir idėjų generatorius. Atsižvelgdamas į klientų poreikius ir vertindamas nuolat kintančias aplinkybes, jis kuria įvairias strategijų kombinacijas aiškiai įvardindamas kiekvienos jų privalumus ir trūkumus. Per daugiau kaip 15 metų aktyvaus darbo įgytos žinios ir patirtis leidžia Viliui lengvai suvaldyti sudėtingus procesus tiek investicijų, tiek verslo valdymo srityse.

Vaidotas Pupalaigis, gerovės valdytojas

Ryšių su klientais ekspertas, sukaupęs daugiau nei 15-os metų patirtį privačiojoje bankininkystėje. Meistriškai įsigilina į klientų tikslus bei finansinę situaciją ir randa geriausiai jų poreikius atitinkančius turto valdymo sprendimus.