Komanda

Įvairi mūsų komandos patirtis ir gilios žinios specifinėse srityse yra pagrindinė mūsų stiprybė. Manome, kad galimybė kiekvieną situaciją įvertinti iš įvairių perspektyvų yra būtent tai, kas įgalina mus pasiekti geriausių rezultatų Jums.

Eglė Surplienė, gerovės valdytoja

Eglė yra diplomuota finansų planuotoja ir puiki procesų koordinatorė. Dėl Lietuvos teisinės ir mokestinės bazių išmanymo ji lengvai randa individualius sprendimus sudėtingiems klausimams. Šias žinias ir patirtį Eglė sukaupė per daugiau kaip 25 metus Lietuvos finansų rinkoje.

Vilius Oškeliūnas, CFA, gerovės valdytojas

Vilius yra sertifikuotas finansų analitikas (CFA) ir idėjų generatorius. Atsižvelgdamas į klientų poreikius ir vertindamas nuolat kintančias aplinkybes, jis kuria įvairias strategijų kombinacijas aiškiai įvardindamas kiekvienos jų privalumus ir trūkumus. Per daugiau kaip 15 metų aktyvaus darbo įgytos žinios ir patirtis leidžia Viliui lengvai suvaldyti sudėtingus procesus tiek investicijų, tiek verslo valdymo srityse.

Vaidotas Pupalaigis, gerovės valdytojas

Ryšių su klientais ekspertas, sukaupęs daugiau nei 15-os metų patirtį privačiojoje bankininkystėje. Meistriškai įsigilina į klientų tikslus bei finansinę situaciją ir randa geriausiai jų poreikius atitinkančius turto valdymo sprendimus.

Laurynas Jakaitis, gerovės valdytojas

Finansinio turto valdymo ekspertas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį konsultuojant privačiosios bankininkystės klientus didžiuosiuose šalies bankuose. Pritaikydamas įvairiapusę darbo patirtį, kuria individualias finansų valdymo strategijas, o svarbiausiu prioritetu laiko ilgametį bendradarbiavimą.

Andrius Adomkus, investicijų valdymo vadovas

Patyręs investicijų valdymo ekspertas, turintis ilgametės pensijų fondų ir portfelių valdymo bei vadovavimo jų veiklai patirties didžiosiose Baltijos šalių finansų institucijose.

Milita Simanynaitė, finansų analitikė

Finansų analizės specialistė, vertinanti finansų rinkos elementus, veiksnius bei įvairius finansinius instrumentus bei su ja susijusią informaciją.

Asta Katinė, atitikties specialistė

Specialistė, užtikinanti atitiktį teisės aktams bei prižiūrinti aukščiausių verslo standartų laikymąsi tiek įmonės veiklos, tiek klientų interesų apsaugos srityse.