Komanda

Mūsų daugiašeimio finansų biuro išskirtinumai – nepriklausomumas ir kliento bei jo šeimos interesų pirmenybė. Įvairi mūsų komandos patirtis ir kompetencija specifinėse srityse yra pagrindinė mūsų stiprybė, todėl, gebėdami kiekvieną kliento situaciją įvertinti iš įvairių perspektyvų, galime pasiekti geriausių rezultatų.

Eglė Surplienė, gerovės valdytoja

Eglė yra diplomuota finansų planuotoja ir puiki procesų koordinatorė. Profesionaliai išmanydama Lietuvos teisinę ir mokestinę bazę, ji lengvai randa individualius sprendimus sudėtingiems klausimams. Šias žinias ir patirtį Eglė sukaupė dirbdama Lietuvos finansų rinkoje daugiau nei 30 metų.

Vilius Oškeliūnas, CFA, gerovės valdytojas

Vilius yra sertifikuotas finansų analitikas (CFA) ir idėjų generatorius. Atsižvelgdamas į klientų poreikius ir vertindamas nuolat kintančias aplinkybes, jis kuria įvairias strategijų kombinacijas, aiškiai įvardindamas kiekvienos jų privalumus ir trūkumus. Per daugiau nei 15 metų aktyvaus darbo įgytos žinios ir patirtis leidžia Viliui lengvai suvaldyti sudėtingus procesus ir investicijų, ir verslo valdymo srityse.

Vaidotas Pupalaigis, gerovės valdytojas

Ryšių su klientais ekspertas, sukaupęs didesnę nei 20 metų patirtį privačiojoje bankininkystėje. Vaidotas meistriškai įsigilina į klientų tikslus bei finansinę situaciją ir randa geriausiai jų poreikius atitinkančius turto valdymo sprendimus.

Laurynas Jakaitis, gerovės valdytojas

Finansinio turto valdymo ekspertas, turintis didesnę nei 10 metų patirtį konsultuojant privačiosios bankininkystės klientus didžiuosiuose šalies bankuose. Pritaikydamas įvairiapusę darbo patirtį, Laurynas kuria individualias finansų valdymo strategijas, o svarbiausiu prioritetu laiko ilgametį bendradarbiavimą.

Andrius Adomkus, investicijų valdymo vadovas

Patyręs investicijų valdymo ekspertas, turintis ilgametės pensijų fondų ir portfelių valdymo bei vadovavimo jų veiklai patirties didžiosiose Baltijos šalių finansų institucijose.